KONST / Litografier / Färglitografi 14676006
nr 1467 6006
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
"Bukett". Signerad, numrerad 98/190. Litografi. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm. Bladets mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:54:57
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir